szkolenia HR, szkolenia sprzedaż, wyjazdy integracyjne, gry integracyjneKłania się Państwu Aneta Grzegorzewska. Razem z ekipą psychologów organizujemy szkolenia biznesowe, warsztaty menedżerskie , szkolenia kometencyjne , handlowe dla menedżerów, a także cykle wyrównacze dla młodzieży . Nasze anglojęzyczne spotkania przygotują Twoich pracowników, lub rodzinę na wyjazdy i przeprowadzkę za granicą.

Już podczas studiów zaczęłam się interesować zagadnieniami wiążącymi się z HR, co umożliwiło mi znaleźć wymarzoną pracę w agencji zajmującej się doradztwem personalnym. Dalsze miejsca pracy to zwiększające się wyzwania, oraz dalsze etapy zawodowej kariery. Podczas wykonywania obowiązków zawodowych między innymi się zajmowałam szukaniem pracowników na wszystkie stanowiska, a także zarządzaniem programami motywacyjnymi. Obecnie współpracuję z różnymi instytucjami edukacyjnymi w charakterze eksperta spraw pracowniczych.

Rozszerzając poprzez kursy i szkolenia posiadane umiejętności fachowe zdecydowałam się ukończyć szkołę trenerów. Tym sposobem samodzielnie mogę zajmować się szkoleniami i warsztatami z obszarów rekrutacyjnych, obejmujące również aspekty związane z prawem. Jednym z ciekawszych momentów podczas mojej kariery były warsztaty z zakresu employer brandingu, które prowadziłam przez trzy lata dla słuchaczy AGH. Na obecną chwilę jestem zatrudniona w charakterze wykładowcy w Wyższej Szkole Zarządzania i na Uniwersytecie Warszawskim.

Przy realizacji życiowych planów bardzo się przydaje zdobyte wykształcenie, miałam możliwość ukończyć bowiem prawo na UW. Dość długo nie miałam pewności, czy ukończone prawo pracy będzie w jakiś sposób przydatne podczas pracy zawodowej. Okazało się jednak że wiedza, jaką otrzymałam w czasie studiów przydaje się na każdym kroku, planuję także dużo czasu poświęcać na jej rozszerzanie w każdy możliwy sposób.

Między innymi przez to podjęłam naukę na studiach doktoranckich w Szkole Głównej Handlowej. Aktualnie udało mi się skończyć dwa lata, i zastanawiam się się nad terminem obrony doktorskiej pracy. Jest we mnie przekonanie, że zakończenie studiów, które mi się tak podobają zapewni mi naprawdę dużo interesujących możliwości.

Wiedzą, którą udało mi się zdobyć lubię się dzielić, aktywnie udzielając prelekcji w prelekcjach i spotkaniach. Nawiązałam również współpracę z dużą ilością mediów, w których publikuję swoje artykuły na tematy związane z branżą HR.

No i wreszcie jestem szczęśliwą żoną i mamą dwójki dzieci. Moi obaj mali synowie czasami są co prawda zajmujący i absorbujący, jednak przyglądanie się w jakim tempie rosną, jak cały czas się uczą coraz to nowych rzeczy i zapoznają się ze światem jest czymś niezwykłym. Na szczęście pogodziłam zajmowanie się rodziną z karierą zawodową, co jest dla mnie powodem do dumy.